Bina Yıkımı ve Hizmetleri

Bine yıkımı ve karot firması olarak tüm beton delme ve beton kesme işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getirip zamanında projeye uygun olarak teslim etmekteyiz. 15 Yıllık tecrübemizle en yenilikçi teknolojik cihazlarımızla etrafa hiç bir zarar vermeden beton kesme ve beton delme işlemlerinizi profesyonel uzmanlarla en iyi şekilde yapmaktayız.

Bizi Şimdi Arayınız:

+90 212 448 25 25
+90 552 340 95 95

Alanında Lider Karotçu Ekip Karot

Yenilikçi ekipmanlar ve uzman personellerle bina yıkımı, beton delme ve beton kesme gibi tüm karot hizmetleriniz için bizi arayınız.

 • Modern ekipmanlar ve yenilikçi teknoloji
 • Alanında uzman personel ve ikincil personeller
 • İşçi güvenliği, iş güvenliği, çevre düzenlemesi gibi temel konularda ki sorunsuz çalışma anlayışımız
 • Üstün Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma hassasiyeti

Karotçu ve bina yıkımı firması olarak, klima ve benzeri delikleri, asansör boşluklarının delinmesi ve kesilmesi, doğalgaz tesisatının açılması, su tesisat deliklerinin kesilmesi ve açılması, havalandırma boruları yeri delinmesi ve açılması, yapıların iç ve dış tarafında oluşan fazlalıkları ve pürüzlerin sorunsuzca düzeltilmesi, hatalı yerleştirilmiş kolon ve duvarların kaldırılması ve kesilmesi, bina yıkımı işlemleri beton delme ve beton kesme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Bina yıkımı ve benzeri işleriniz için Ekip Karot olarak her alanda hizmet vermekteyiz. Ücretsiz keşif ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Profesyonel hizmet anlayışı
 • Alanında uzman personeller
 • İş, işçi ve çevre güvenliği

Firmamızın temel aldığı ilk konu iş ve işçi güvenliğidir. Firmamız bu konuda asla taviz vermemekle birlikte oluşabilecek zararı en düşük seviyeye indirmektedir. Bina yıkımı ve benzeri projeleriniz için sizlere neyin nasıl olacağı konusunda yardımda bulunuyor, beton kesme ve beton delme gibi hassas konularda sorunlara yardımcı çözümler üretiyoruz. Yaptığımız işlerde (beton delme, beton kesme, karotçu vb…) müşterilerimizin işlerinin en hızlı ve en güvenilir şekilde yerine getirilmesi için gayret etmekteyiz.

Kaliteli Karotçu beton delme; Alanında öncü firma konumunda olan Ekip Karot firmamız karotçu, beton delme, beton kesme, şaft açılımları, ankraj, kapı açılımı, pencere açılımı, beton kırma ve benzeri işlemlerinizi müşteri memnuniyetine dayalı olarak, en yeni teknolojik imkanlarla yapmaktadır.

Beton kesme hizmetleri, hidrolik kesim, halatlı kesim, derz kesim ve diğer beton kesme işleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

 • Hidrolik kesim hizmetleri
 • Halatlı kesim hizmetleri
 • Derz kesim hizmetleri

Karotçu, bina yıkımı, beton delme; Şaft açılımları, kapı açılımları, pencere açılımları, Karotçu hizmetleri, beton delme, beton kesme işlemleri ve daha fazlası için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Dikey yada yatay istenilen her yerde ve zeminde ve her açıdan ve derinlikte, etrafa hiç zarar vermeden beton örneklerin alınması, beton delme ve kesme işlemlerinin uygulanması, firmamız tarafından kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

Karotçu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler edinmek için bizimle her konuda iletişime geçebilirsiniz. Firmamız müşterilerinin istek ve görüşlerine önem vererek bu sektörde kendini sürekli yenileme ve geliştirme prensibini benimsemektedir.

 • Sıfır sorun anlayışı
 • İşleriniz zamanında teslim edilir
 • Yenilikçi ekipman ve cihazlar

İstanbul ve tüm ilçelerinden hizmet vermekteyiz. Betonn delme, beton kesme, bina yıkımı, kimyasal ankraj, filiz ekimi ve diğer konularda hizmetlerimizden yararlanın. Ekip Karot olarak tecrübeli, bilgili, dinamik ve profesyonel uzmanlarımız ile müşteri memnuniyetine dayalı sorunsuz projelere imza atıyoruz. 15 yıllık bilgi birikim ile 1000’den fazla müşterimize sorunsuz hizmet anlayışı sunduk.

2005 Yılında kurulun Ekip Karot firmamız en üstün çözümleri en yenilikçi teknoloji ile müşterilerine sunmayı birinci amaç ilan etmiştir. Bu bağlamda yapılan tüm işlerde iş ve işçi güvenliği, ortamın temiz ve zedelenmelere karşı hassas bir şekilde korunması, projelerin sorunsuz olarak yürümesi için gerekli tüm önlemleri almaktayız.

İletişim

Bizi arayabilir veya mesaj göndermek isterseniz aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz. Formu eksiksiz doldurup bize göndererek teklifte alabilirsiniz.


  ×